تخصص داخلی چیست؟

تخصص داخلی یک تخصص پزشکی است. متخصص داخلی در اصفهان با پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری‌های بزرگسالان سروکار دارد. متخصصان عفونی داخلی از بیماران بستری‌شده و آمبولانسی مراقبت می‌کنند و می‌توانند نقشی محوری در آموزش و پژوهش ایفا کنند.

به دفعات با افرادی برخورد می کنیم که دچار چند نوع بیماری بوده و برای کنترل این امراض تحت نظر چند پزشک هستند.  در نتیجه مصرف داروهای تجویز شده توسط پزشکان مختلفبه علت تداخلات دارویی و یا عدم توجه به سایر بیماریهای زمینه ای ، بیمار متحمل عوارض فراوان شده و دچار یک سیکل معیوب خواهد شد . نتیجه این امر صرف هزینه فراوان، اتلاف وقت و انرژی و ضرر و زیانهای جسمی و روحی عدیده است .

به جرات می توان گفت که در حرفه پزشکی تنها گروهی که می توانند بیماریهای متعددی را به صورت کاملا تخصصی ارزیابی و درمان نمایند متخصصین داخلی و عفونی هستند و دقیقا به همین علت این گروه از پزشکان می‌توانند یک بیمار مبتلا به چندین نوع بیماری را تحت درمان داشته باشند.

دکتر محمدرضا حقایق | متخصص بیماری های عفونی , داخلی گوارش , ریه, خون , کلیه , آلرژی و استادیار دانشگاه در اصفهان / تماس با مطب دکتر حقایق متخصص عفونی : 03136285898
بهترین متخصص داخلی اصفهان | مطب متخصص عفونی

دکتر حقایق

بهترین متخصص داخلی اصفهانتخصص داخلی در اصفهاندکتر داخلی اصفهاندکتر داخلی خوب در اصفهانمتخصص داخلی در اصفهانمتخصص داخلی عفونیمتخصص عفونی در اصفهانمطب متخصص عفونی

کامنت ها بسته است

تماس با دکتر حقایق ۰۳۱۳۶۲۸۵۸۹۸