تخصص داخلی چیست؟نوشته شده توسط در تاریخ

تخصص داخلی چیست؟

تخصص داخلی یک تخصص پزشکی است. متخصص داخلی در اصفهان با پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری‌های بزرگسالان سروکار دارد. متخصصان عفونی داخلی از بیماران بستری‌شده و آمبولانسی مراقبت می‌کنند و می‌توانند نقشی محوری در آموزش و پژوهش ایفا کنند.

به دفعات با افرادی برخورد می کنیم که دچار چند نوع بیماری بوده و برای کنترل این امراض تحت نظر چند پزشک هستند.  در نتیجه مصرف داروهای تجویز شده توسط پزشکان مختلفبه علت تداخلات دارویی و یا عدم توجه به سایر بیماریهای زمینه ای ، بیمار متحمل عوارض فراوان شده و دچار یک سیکل معیوب خواهد شد . نتیجه این امر صرف هزینه فراوان، اتلاف وقت و انرژی و ضرر و زیانهای جسمی و روحی عدیده است .

به جرات می توان گفت که در حرفه پزشکی تنها گروهی که می توانند بیماریهای متعددی را به صورت کاملا تخصصی ارزیابی و درمان نمایند متخصصین داخلی و عفونی هستند و دقیقا به همین علت این گروه از پزشکان می‌توانند یک بیمار مبتلا به چندین نوع بیماری را تحت درمان داشته باشند.

دکتر محمدرضا حقایق | متخصص بیماری های عفونی , داخلی گوارش , ریه, خون , کلیه , آلرژی و استادیار دانشگاه در اصفهان / تماس با مطب دکتر حقایق متخصص عفونی : 03136285898
بهترین متخصص داخلی اصفهان | مطب متخصص عفونی

دکتر حقایق

کامنت ها بسته است

تماس با دکتر حقایق ۰۳۱۳۶۲۸۵۸۹۸